Versenyeredmények

Országos Szakmacsoportos szakmai előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyen (SZÉTV). Eredmények: Vendéglátás idegenforgalom szakmacsoportban: IV. helyezés: Agárdi Anita 13.c XIII. helyezés: Szabó Lívia 13.c Felkészítő tanárok: Polyák Barbara, Szabó Eleonóra Kereskedelem marketing szakmacsoportban: XXII. helyezés: Tóth Imre 12.a Felkészítő tanárok: Orbán Boglárka, Ilonkáné Holló Enikő, Tóthné Kovács Zsuzsanna Gratulálunk az elért eredményekhez!

"Vásárolj tudatosan!" - Regionális szakmai verseny A három fordulós versenyen iskolánk csapata I. helyezést ért el. Csapattagok: Szilvási Mónika 12.b Tomkó Andrea 12.b Szlavisóczki Martin 12.b Felkészítő tanárok: Kercsmár Miklósné, Sidlovicsné Papp Ildikó Gratulálunk az eredményes szerepléshez!

Borsod Abaúj Zemplén megyei szakközépiskolák - Bede Lajos matematika verseny

Eredmények:

10. évfolyam egyéni: I.helyezett - Dzsupin Krisztián 11.b VII.helyezett - Petró Tamás 11.b

11. évfolyam egyéni: III. helyezett - Pongó Levente 12.b IV. helyezett - Jászkuti Sándor 12.b VII. helyezett - Dőri Gábor 12.b

10. évfolyam csapat: II. helyezett Csapattagok: Dzsupin Krisztián 11.b, Petró Tamás 11.b, Körtvély Róbert 11.b

11. évfolyam csapat: I. helyezett Csapattagok: Pongó Levente 12.b, Jászkuti Sándor 12.b, Dőri Gábor 12.b

10 - 11. évfolyam összesített végeredmény: I. helyezett Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakképző Központ.

Felkészítő tanárok: Gönczi Judit, Erdélyiné Novák Gabriella és Tóth Géza Gratulálunk a szép eredményekhez!

Heine német nyelvi szavalóverseny

Városi forduló nyertesei:

I. helyezett: Sallai Zsófia 11.E - Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium és Általános Iskola

II. helyezett: Czéklás Alexandra 12.A - Fráter György Katolikus Gimnázium

III. helyezett: Danyi Zsófia 12.C - Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakképző Központ

III. helyezett: Galamb Milán 11.D - Andrássy Gyula Szakközépiskola

Különdíj: Tolnai Lili 9.B - Fráter György Katolikus Gimnázium

Iskolai forduló nyertesei:

I. helyezett: Danyi Zsófia 12.C

II. helyezett: Kemény Kitty 10.C

III. helyezett: Vajas Fruzsina 11.C és Grenella Orsolya 13.B Gratulálunk a versenyzőknek!

Schnitta Sámuel Országos Szakmai Gyakorlati Verseny területi elődöntője

2012. november 17-én szombaton került megrendezésre, iskolánk vendéglős csapata III. helyen végzett.

A csapat tagjai: Köteles Bettina 14.G, Jurkó Viktor 14.D, Kaposvári Csaba 14.D, Varga Ferenc 14.G, Buzás Zsombor 14.G

Gratulálunk a szép eredményhez!

Gordiusz matematika verseny megyei forduló

Egyéni eredmények: Kilencedik évfolyam: 5. helyezés: Tóth Viktória 9.b

Tizedik évfolyam: 5. helyezés: Szigeti Kitti 11.b Tizenegyedik évfolyam: 6. helyezés: Jászkuti Sándor 12.b

Tizenkettedik évfolyam: 1. helyezés: Balogh Milán 13.b

Csapat eredmények: Kilencedik évfolyam: 3. helyezés - Csapattagok: Nagy Dóra 10.b, Tóth Viktória 9.b, Vantal Ádám 9.b

Tizedik évfolyam: 2. helyezés - Csapattagok: Petró Tamás 11.b, Szigeti Kitti 11.b, Vályi-Nagy Attila 11.b

Tizenegyedik évfolyam: 3. helyezés - Csapatagok: Jászkuti Sándor 12.b, Pongó Levente 12.b, Szlavisóczki Martin 12.b

Tizenkettedik évfolyam: 2. helyezés - Csapattagok: Balogh Milán 13.b, Sütő Milán 13.c, Vígh Judit 13.b

Felkészítő tanárok: Gönczi Judit, Erdélyiné Molnár Gabriella Gratulálunk a szép eredményekhez!