Jelenlegi diákjaink

9.a - Kereskedelem szakgimnázium

Osztályfőnök: Sárréti Géza

Bodnár Kitti, Ducsai Marietta Mónika, Filip Marcell Csaba, Fónagy Stefánia, Gönczi Mátyás, Hegyi Dániel, Jemerik Ágnes, Juhos Zsófia Szonja, Kalocsai Máté Dávid, Kanyó Bianka, Kazsuba Enikő, Kecsmár Lídia, Kemény Levente, Kocsis Dániel Csaba, Kuzma Boglárka, Lakosi Andrea Katalin, Lasztóczi Donát, Lehóczki Lóránd, Mezei Kármen, Molnár Boglárka, Paulik Brigitta, Rusznyák Katalin, Sándor Gergő, Sárkány Cintia, Seres Kata, Sógor Botond, Szabó Ádám Tamás, Szakács Anna Mónika, Szonda Bianka, Takács Boglárka, Üveges Botond Bendegúz, Vas Zoltán, Végső Vanda, Vincze Dana Dorka

9.ny - Közgazdaság szakgimnázium

Osztályfőnök: Tóth Stella

Áncsák Petra, Anga Zsanett, Balogh Melitta Adrienn, Besenyei Henrietta, Bodnár Balázs, Bodnár Dávid Krisztián, Budai Regina Mária, Cselényi Szabolcs, Földi Eliza, Gonosz Péter, Juhász Ákos Áron, Juhász Dávid, Kántor László Viktor, Kerekes Tamás Dominik, Klekner Anna, Kubik Levente, Lukács Tamás, Mag Zsófia, Magyar Dominika, Nagy Henrietta, Németh Fédra, Németh Nikolett, Pálffy Gréta, Repei Bence, Szemán Dominika, Tóth András, Tóth Sára, Veres Szabina

9. kny - Turisztika szakgimnázium

Osztályfönök: Dorgai-Kármán Tünde

Bilecz Klaudia, Burka Bence Dániel, Csordás László, Dienes Fanni, Drótos Boglárka, Gömöri Maja Vanda, Homoki Lili Róza, Hossó Zsolt Olivér, Juhos Panna, Kónya Polett, Kövér Zoltán Olivér, Kurcsik Vivien Evelin, Liska Petra Zoé, Liszkay Dorina, Lukács Áron, Medvenicz Enikő, Mitterpach Márton, Petrán Vivien, Sinku Anna, Szabó Dániel István, Szabó Fruzsina, Szabó Levente, Szabó Noémi, Szirmai Szimonetta, Szolnoki Enikő, Takács Fanni, Tálas Ramóna, Tóth Franka Petra, Tóth Laura, Tóth Noémi Vivien, Veleczki Szabolcs

 

9.b - Pénügy szak

Osztályfőnök: Barczházi Beáta

Berecz Brigitta, Bozik Zsombor, Csurilla Kristóf, Dudás Botond, Gáti Noémi, Glonczi Dávid, Hegyaljai Helga Júlia, Hódi Regő, Juhász Liliána, Klecskó Marcell, Kónya Csaba, Kovács Eszter Virág, Kuti Dorina Cintia, Majoros Viktória, Mató Barbara, Molnár Márk, Molnár Nikolett, Nagy Zsuzsa, Sarafi Zsuzsanna, Szabó Beatrix Olívia, Szabó László, Szegő Dániel, Takács Petra, Tardi Ticián Milán, Tari Dávid, Tóth Ádám, Totok Csenge

9.c - Turisztika szak

Osztályfőnök: Fekete Katalin

Bana Zsuzsa, Barnóczki Bálint, Biró Attila Levente, Brünner Martin Csaba, Buza Bence Lajos, Győr Bernadett, Hollósi Dóra, Jandl Szilvia, Kavecz Dominika, Király Petra, Kun Viktória, László Jáhel Vivien, Lóczi Georgina, Mácsay Orsolya, Makrányi Noémi, Müller Zsüliett, Pajtók Petra Nikolett, Pataki Krisztián, Rátkai Boglárka Dzsenifer, Rátkai Renáta, Sallai Noémi, Sinka Júlia, Strek Flóra, Szakálos Zsanett Klaudia, Szacső Dániel, Szövérfi Réka, Szövördi Ninetta, Sztofán Petra, Taksár Csenge, Tanyik Tirza, Tóth Csenge, Ürmösi László Gyula

10.a - Kereskedelem szak

Osztályfőnök: Pekárné Palásti Ildikó

Barsi Henrietta, Bokros Gréta, Csáki Levente Szabolcs, Csengő Csenge, Csodó Gréta, Csóka Martin Csaba, Dobos Péter Zsolt, Fábián Dorina, Farkas Huba, Halász Gábor, Horváth Mercédesz, Iván Virág Flóra, Janovich Erika, Kakucsi Lilla, Kis Kővágo Patrik, Kiss Bálint Márk, Lovrity Szabolcs, Mácsay Adrienn, Mátyus Patrik, Polgár Péter, Sie János Bence, Soltész András, Szenczi Szelina, Szőke Virág Mária, Tasnádi-Tóth Péter, Tóth Dorina, Valach Rella, Varga Zsófia, Zakhar Balázs, Závorszki Evelin

10. b - Pénzügy szak

Osztályfőnök: Szigeti-Farkas Ágnes

Demeter Bálint, Ducsai Martin, Fazekas Kristóf Márk, Henczel  Vanda, Hornyák István, Hudák Elizabet, Juhász Péter, Kádas Anna, Kiss Gréta, Klusóczki Ádám, Krusóczki Eszter Dana, Kupai Mátyás Ferenc, Molnár Cintia, Nyilas Laura, Orgona Gréta, Orliczki Adrienn, Orosz Liliána, Palocsai Enikő, Pecsenye Gergely, Pelles Benjámin, Radi Eszter, Rőczei Laura Réka, Sárkány Nikolett, Sarlai Laura, Szabó Réka, Szakács Ádám, Szarka Laura, Tóth Eszter, Tóth Regina Orsolya, Tóth Dóra, Vasvenszki Csenge Réka, Vég-Dudás Anna, Zsiros Adrián István

10. c - Turisztika szak

Osztályfőnök: Tóth Géza

Antal Áron, Bari Debóra, Barna Gréta, Bede Bianka, Boczkó Dóra, Domoszlai Patrik, Dudinszky Balázs Bence, Fodor Fanni, Halász Péter, Iván Szilvia Nikol, Kerekes Alex, Kerékgyártó, Dóra, Kriskó Lili, Lajcsák Dominik, Mihalik Emese, Nagy Noémi Mária, Nyircsák Mónika, Pataki Vénusz Zsuzsanna, Paulik Brigitta, Pelsőczi Balázs József, Simkó Vanda Boglárka, Szabó Adrián Bálint, Szántó Georgina, Szegedi Petra, Szilágyi  Eszter, Szmorad Borbála, Szűcs István, Tarjányi Gabriella, Tóth Máté, Vascsák Kitti, Végső Vanda

11.a - Kereskedelem szak

Osztályfőnök: Dr. Puskásné Tóth Orsolya

Balog Valentina Rebeka, Bogdányi Rafael, Dankó Fanni, Farkas Vivien, Fekszi Orsolya, Gaál Gábor, Horkay Dorina, Kamarási Balázs Gyula, Kéri Martin Zsolt, Kiss Martin Szabolcs, Kiss Kíra Csenge, Kovács Anna, Kovács Botond, Körömi Gábor, Loksa Dániel, Matkó Balázs, Némethy Stella ,Ócsai Petra, Orosz Kevin, Ragó Léna, Sonnenschein Kristóf László, Szabó Marina Luca, Szabó István, Szakács Eszter Zsuzsa, Szoboszlai Anita, Szőcs Zalán, Szűcs Dániel, Tóth Virág, Tóth Milán, Tőzsér Ádám, Turóczi Emese

11. b - Pénzügy szak

Osztályfőnök: Sidlovicsné Papp Ildikó

Árvai Mercédesz Zsuzsanna, Bencskó Blanka, Bodnár Gergely, Bodnár Kristóf, Csiszár  Dániel, Csoma Alexandra, Domonkos Tamara, Fedor Evelin, Halász Marcell, Hamvas Regina, Ivády Tünde, Juhász Milán, Juhász Bence, Katona Eszter, Keresztény Szilvia Viktória, Markó Dorina, Márton Áron Levente, Nagy Cintia, Nagy Gergely István, Nógrádi Dániel, Nóta Viktória, Oláh Gábor, Ráduly Péter Pál, Rátkai Panna, Szalóki Karina Patrícia, Szarvas Adél, Tóth Dorottya, Vályi Viktor, Zsíros Ciprián

11.c - Turizmus szak

Osztályfőnök: Sikorszki Márta

Balkányi Kiara Vanda, Battyányi Dávid, Bodonyi Adrienn, Bogdány Bítia Rebeka, Bojtár Petra, Czakó Máté, Demjén Márton, Dojcsák Attila, Eszlári Dóra Orsolya, Halász      Bálint, Harsányi Anna, Hegedüs Fanni, Hidvégi Hedvig Ágota, Horváth Dalma, Kákóczki Márk, Kiss Nikolett, Kónya Nikolett, Kozák Zsófia, Lovasi Viktória, Mikó Brigitta, Mikó    Péter, Molnár Gréta, Nagy Alexandra, Petrik Gabriella, Petrus  Mercédesz, Polyák Andrea, Stuller Petra Dorina, Szabó Levente, Szakolcai Szilveszter, Szombathelyi Fanni, Tordai Dorina, Varga Petra Antónia

12.a - Kereskedelem szak

Osztályfőnök: Hokné Zahorecz Dóra

Balázs Eszter, Brózman Bianka, Budai Márton, Domokos Zsuzsanna, Gyöngyösi Ákos, Gyurcsik Márk Tamás, Halász Eszter,Horváth Mátyás Péter, Illés Izabella,Iova Alex, Kövér Laura, Kuti Milán, Lapsánszki Rebeka, Lengyel Viktória, Lukács Anna Szilvia, Magda Fanni Luca, Matyi Roland, Miliczki  Boglárka, Mosonyi Patrik, Pálfalusi  Diána, Rapács Gréta, Somogyi László, Somosi Patrícia Martina, Soóváry Dávid, Szabó Benjámin, Szalai Csilla, Szászfai Luca, Szűcs Orsolya, Tamás Eszter, Tirpák Viktória

12.b - Pénzügy szak

Osztályfőnök: Dr. Birkné Tenk Nóra

Agárdy Adrián, Béres Attila, Deres Dominik, Ferencz Fruzsina Éva, Forgony Bíborka, Gulyás Boglárka, Hevér Dániel, Jancsurák Tibor, Jánoky Fanni Dóra, Kerekes      Ákos, Király Adrienn, Kiss Bendegúz Bálint, Kovács  Barnabás, Kozsup Zsuzsanna, Kőrösi Adrienn, Lazur Veronika, Lőrincz Dominika, Magyar Gréta, Molnár Dávid, Nagy  Gábor, Plachetka Zalán, Radi Adrienn, Rencsi Adrienn, Sántha Péter, Sárossy Mátyás, Szabó  Levente, Szabó Balázs, Szatmári Eszter, Tódor Cintia, Tóth Fanni, Tóth Marcell, Vanyó Bence

12.c - Turizmus szak

Osztályfőnök: Gombosné Kormos Zsuzsanna

Balázs Petra, Balogh Dzsenifer, Bodrik Bianca Stella, Dorkó Tamás, Dósa Enikő, Dudás Barbara, Eszlári Zsolt András, File Enikő, Gál Nikola Krisztina, Gál Cintia Noémi, Gerges Ákos, Jakab  Laura, Járomi Vendel, Kundrák Kasszián, Lukács Flóra, Magyar Patrícia, Mészáros Kitti Anna, Novotny Dániel, Papp Máté, Papp Borbála, Pázmány Gergely István, Petrényi Klaudia, Póta Karolina, Sándor László Krisztián, Sántha Szabolcs, Simkó Bianka, Sipos Sára, Soltész Adrián Tamás, Soltész Luca Sára, Szalai Kitti, Szekeres Ágota, Szolga Alexandra

Szakképző osztályok:

1/13.b és 1/13.c

Osztályfőnök: Hudák Zita

Csetneki Roland, Csoma Eszter Borbála, Délceg Marcell, Dobai Gabriella, Dolányi Melinda, Éliás Ádám Norbert, Fekete Laura Mercédesz, Gönczi Dániel, Gyenes Gréta, Hevér Adrián, Izrók Zsombor, Jászai Evelin, Juhász Ákos, Kiss Máté Tibor, Kocsis Laura, Kőrösi Márk, Lázók Máté, Lencsés Dorottya, Lévai Lilla Viktória, Nyigu Viktória, Oszlánszky Armand, Pap Renáta, Polgár Petra Judit, Pós Bertalan, Répási Tamás, Repka Dániel Vince, Sárecz Zoltán, Szabó Szimonetta, Szatmáry Zsanett, Szoboczki Krisztina Viktória, Szonda Boglárka, Tamás Orsolya, Toronya Bianka, Valkó Dominik

1/13 d.

Osztályfőnök: Varju Terézia

Bodnár Anita, Bodnár Dóra, Bóna Bence, Bujnóczki András, Csendi Eleni Atina, Figeczki Levente, Füzi Martin Csaba, Gavallér Bianka, Gavallér Dalma, Hornyák Lilla, Husonyicza Csilla, Irhás Péter, Jordán Dominik János, Kondás Gabriella, Kondás Tibor Olivér, Kónya Kitti, Kovács Tamás, Leczó Ádám, Madar Szabolcs, Maksa Adrián, Nagy Alán, Nagy Benjámin, Orosz Levente Márk, Pásztor Máté, Pólik Pál, Putnoki Raul, Sipos Roland Krisztián, Szabó Gitta Niké, Tanyi Martina, Tasi Dominik, Ujj Laura, Urbán Christopher, Vörös Fanni

2/14.d

Osztályfőnök: Tóthné Kovács Zsuzsanna

Czikó Gábor, Domonkos Nóra Zita, Dubabér Milán, Guba Balázs, Hegedűs Ádám, Hollik Dániel, József Dorina, Kocsis Csaba László, Kovács Kende, Ludva Laura, Magyar Georgina, Minda Dominika, Oláh Bernadett, Pék Regina Zsófia, Szabó Réka, Szoboszlai Krisztián, Szobota Kitti, Tóth Nikoletta, Tóth Róbert, Vincze Patrícia

2/14.g

Osztályfőnök: Bájer Babály Anita

Bojszkó Bence, Bujnóczki Henrietta, Csordás Áron, Dobán József Dániel, Finta Szabolcs, Jakab Dorottya, Kiss Dominik, Kmeczó Eszter Kinga, Mózsik Evelin, Nagy Anett, Nagy Dalma, Vadnai Ágota, Varga Ádám, Vincze Erik, Zvolenszki Anna

2/14.c

Osztályfőnök: Szabó Eleonóra

Baffy Robin, Balla Nándor Ignác, Fucsku Natasa, Gyenes Evelin, Kazsuba Roland, Kovács Borbála, Lázi Noémi, Lengyel Száva Olimpia, Marczis Alexandra Mercédesz, Nádasi Fanni, Orosz Mária, Oszterman Dávid, Szabó Andrea, Tóth Brigitta Alexandra, Tóth Fanni, Urbán Brigitta, Várhelyi Szilvia Fanni, Veres Réka

5/13.a

Osztályfőnök: Erdélyiné Rusz Annamária

Heidrich Marysol, Kádas Réka, Kánya Alexander Milán, Kardos Ákos, Kiss Ákos, Kiss Bence Gábor, Kohut Brigitta, Leczkóczki Helga, Mátrai Evelin, Nátter Viktória, Németh Evelin Judit, Péter Gergő, Pozsgai Dominik, Sejkóczki Vivien, Sivák Ágnes, Szentpéteri Tünde, Tóth Balázs Pál, Zsiga Vendel, Zsóka Vendel János

5/13.b

Osztályfőnök: Diószegi Sándorné

Bódi Viktória, Csécsi Dávid, Csege Martin, Demkó Fruzsina, Garai László, Gulya Gergely, Homoki Virág, Jakkel Dániel, Kiss Fanni, Kovács Máté Dénes, Kovács Patrícia Anita, Kövesdi Viktor, Márton Róbert László, Molnár Dzsenifer Beatrix, Nagy Evelin, Sólyom Dániel Attila, Szőcs Alexa, Varga Bettina

5/13.c

Osztályfőnök: Dicsuk Ivett Viktória

Csenge Zita, Fazekas Eszter, Kádas Eszter, Kamarási Kamilla, Koleszár Ivett, Nagy Noémi, Nyistyák Fanni, Purda Réka, Sulyok Vivien Alexa, Szabó Dóra, Szegedi Gréta Lili, Szklenár Eszter, Urbán Daniella Zsófia