DÖK Nap

Programok:

7:50 - Érkezés

"2015 perc sport a Berzében" - 2015.04.01. 07:00 órától - 2015.04.02. 16:00 óráig

08:00 - 11:30 Csapatverseny

08:00 - 12:00 Lézerharc - helyszín: D épület

08:00 - 11:00 Ismerd meg a belvárost! - Idegenforgalmi vetélkedő

08:00 - folyamatosan - Új Nemzedék Kontaktpont - helyszín: 3-as terem

08:00 - folyamatosan - Pályaalkalmassági tesztek MITISZK - helyszín: 4-es terem

Heinrich Heine német nyelvű városi szavalóverseny

2015. március 5-én került megrendezésre a Heinrich Heine német nyelvű szavalóverseny városi fordulója. 6 iskolából érkeztek tanulók a versenyre.
I.hely: Tolnay Lili - Fráter György Katolikus Gimnázium (felkészítő tanár:Papné Deres Mónika)
II.hely: Pósa Gergely - Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola (felkészítő tanár: Sikorszki Márta)
III.hely: Bácsalmási Gréta - Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola (felkészítő tanár: Garamvölgyiné Dufala Anita)
Különdíj: Figeczki Péter - Miskolci Andrássy Gyula Szakközépiskola (felkészítő tanár: Drabon Enikő)
Gratulálunk a résztvevőknek!

Röplabda megyei döntő

2015. március 5-én került megrendezésre az V. korcsoportos röplabda megyei döntő iskolánkban. Hazai pályán, szoros mérkőzéseken sikerült megyei bajnoki címet szerezni.
A csapat tagjai: Bagi Alexandra 9.c, Bódi Viktória 9.b, Demkó Fruzsina 9.b, Girhiny Regina 9.b, István zsófia 10.c, Kamarási Kamilla 9.c, Tódor Cintia 9.ny, Tóth Gabriella 10.a, Tóth Klaudia 10.a, Urbán Daniella 9.c, Veres Orsolya 10.c.
A csapat az országos elődöntőbe jutott.
Köszönet a segítő tanároknak a közreműködésért.

2015. március 5. - Energiatakarékossági Nap

Iskolánkban 2015. március 5-én, csütörtökön energiatakarékossági napot tartottunk.
Az osztályok plakátokat készítettek, totókat töltöttek ki a témával kapcsolatban és ökolábnyom számításokat végeztek.
Eredmények:
Plakát verseny:
I.hely: 9.a osztály
Csapattagok: Domokos Zsuzsa, Polgár Anna,. Heidrik Marisol, Mátrai Evelin
II.hely: 13.c osztály
Csapattagok: Berki Marcel, Tamkó Karolina, Jenei Laura, Siroki Daniella
III.hely: 10.a osztály

Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2015

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara és a Nemzetgazdasági Minisztérium szervezésében idén is meghirdették a Szakma Kiváló Tanulója Versenyt valamint az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyt.
Az elődöntőket januárban rendezték. A megyei írásbeli elődöntőkből iskolánk alábbi tanulói jutottak tovább:
Szlavisóczki Martin István
Szommer Babett
Szilvási Mónika Emese
Agócs Liliána
Hornyák Regina
Bencsik Martina
Kaprinyák Attila
Gratulálunk és további sikeres felkészülést kívánunk!

Berze nyelvi tábor 2015.

2015. július 13-18. között Kerecsenden nyári nyelvi tábort szervezünk.
Részletek:
6 nap/5 éjszaka
30 órás nyelvtanfolyam
angol/német nyelvórák
teljes ellátás (reggeli, ebéd, vacsora)
utazás különjárat autóbusszal
szabadidős programok (mályvacukor sütés, éjszakai fürdőzés Demjénben, karaoke, sportolási lehetőségek)
Részvételi díj: 42.000 Ft (5.000 Ft előleg + 37.000 Ft)